درباره ما

اینویژن

A New Generation Of Dreamers

به‌ عنوان شرکت “فرا تصویر آفرینش ( «اینویژن») “، در سال 1398 فعالیت خود را در زمینۀ تولید فیلم و ساختارهای مشابه آن آغاز کردیم. می‌خواهیم تماشاگرانمان ایده‌های جدید ببینند، آن‌ها را در ذهنشان بسپارند و با آنچه می‌بینند به نگاهی نو برسند.

ما همواره به صورت پویا و مستمر، با اتکا به تجربه و دانش روز، به دنبال تولیداتی خلاقانه‌ایم. «اینویژن» نگاهی جهانی دارد و هدفش ایجاد تغییر برای هر فرصتی است. ما، با استفاده از دانش روز و پذیرش قدرت واقعی نوآوری، تلاش می‌کنیم آثار خلاقانه و منحصربه‌فرد بیافرینیم. برای ما مهم است: می‌خواهیم در یادها بمانیم.

«اینویژن» در زمینه‌های گوناگون ساخت انیمیشن، VFX، ترکیب‌بندی‌های دوبعدی، ترکیب‌بندی‌های سه‌بعدی و CG، کانسپت‌دیزاین (Concept Design)، فیلم رئال، فیلم آموزشی، تیزر، CSR، موشن‌گرافیک، موشن‌دیزاین، واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) و جلوه‌های مجازی فعالیت دارد.

توانایی ما همکاری با شرکت‌ها، برندها و مشتریان مختلف است تا آثار خیره‌کنندۀ بصری را تولید کنیم: از ایدۀ منحصربه‌فرد تا تولید با کیفیت. داستان‌هایی نو می‌سازیم؛ با استفاده از تکنیک‌های سینمایی، سمت تولید هر اثری می‌رویم که نیاز به ساختنش باشد. آنچه اهمیت دارد خلاقیت و انتقال احساسمان در داستان است. حرکت در وجود ماست. «اینویژن»، خود را قادر می‌سازد تا برای سخت‌ترین اهداف خلاقانۀ هر برندی، راه حل خلاقانه پیدا کند. با روحی جوان، سعی می‌کنیم همیشه رو به جلو حرکت کنیم. ما نسل جدید ارائه دهنده راه کارهای خلاقانه برای ایجاد ارتباطی موثر میان برند و مخاطب هستیم.

همکاران ما

اینویژن

خدمات ما